Юридична фірма «Правознавець»
 
   Юридична компанія «Правознавець» надає юридичні послуги в Києві та по Україні приватним та корпоративним особам в різних галузях права.

  Юридична фірма «Правознавець» надає юридичні послуги в Києві з 2006 року. Наша юридична компанія прагне допомогти нашим клієнтам у досягненні їх цілей, надаючи юридичні послуги найвищої якості. Юридична фірма "Правознавець" має команду кваліфікованих фахівців, які надають юридичні послуги високої якості.

  Основними видами діяльності юридичної фірми є: представництво інтересів в суді, реєстрація та перереєстрації фірм, супровід угод, юридичний супровід бізнесу наших клієнтів.

  Ми будуємо міцні та довгострокові відношення з нашими клієнтами, і повні рішучості, щоб підтримати наших клієнтів в будь-який час. Юридична компанія "Правознавець" ніколи не зупиняється, і ми завжди знайдемо спосіб вирішення проблеми.

  Юридична фірма «Правознавець» надає юридичні послуги в різних формах: письмово та усно, в офісі нашої компанії або в офісі клієнта.

  Звертаємо Вашу увагу! Юридична компанія надає юридичні послуги не тільки в Києві але і в інших містах України, а саме в Дніпропетровську, Сімферополі, Одесі, Вінниці, Рівне, Тернопіль, Львові.тел: (044) 228-42-29, (044) 287-18-29.
Skype: pravoved_ua
E-mail: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
м. Київ, вул. Горького. 26/26, офіс 11


--- НОВИНИ КОМПАНІЇ ---

18.12.2012
Юрист ЮК "Правознавець" Олександра Дядик розповіла ЛІГАБізнесІнформ, які порушення обернуться для платника податків самими великими штрафами.

13.12.2012
Юристи юридичної фірми "Правознавець" готують матеріал для проведення семінару щодо Податкового права, який пройде 22 і 27 грудня 2012 року в місті Києві.

03.12.2012
Інтерв'ю юриста юридичної фірми "Правознавець" Олександри Дядик, відносно проблем сусідства можна подивитися на телеканалі Тоніс в передачі "Країна порад".

27.07.2012
У липні 2012 року успішно завершився процес оскарження повідомлення - рішення податкової інспекції, за участю ТОВ "Компанія" Правознавець ", який тривав з 2009 року. Вітаємо клієнтів!

19.04.2012
Юридична компанія "Правознавець" почала юридичну співпрацю з телеканалом "Тоніс". Юрист компанії відповів на запитання телеглядачів для передачі "Країна порад".

21.02.2012
Юридична фірма "Правознавець" надала юридичні послуги при підписанні контракту на поставку нафтопродуктів від трейдера Мозирського НПЗ на територію України.

07.02.2012
7 лютого 2012 в місті Дніпропетровську успішно пройшов семінар на тему «Захист персональних даних». Юридичні аспекти обороту інформації в Україні. За участю юридичної фірми «Правознавець» за підтримки представництва консалтингової компанії "Інсайтекс" в м. Дніпропетровську.

05.01.2012
Юридична компанія "Правознавець" надала юридичні консультації по роботі декількох інтернет - компаній в рамках чинного законодавства України "Про захист персональних даних".


HotLog
ЮРИДИЧНА ФІРМА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ КИЇВ ЮРИДИЧНА ФІРМА КИЇВ ЮРИДИЧНА ФІРМА В КИЄВІ ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ КИЇВ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ В КИЄВІ ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ КИЇВ
 

Полезная Информация

Что такое кредитное учреждение?

Особенности регистрации финансовой компании в Украине

Смена видов деятельности (замена КВЕД) 2012/2013

Новый порядок (изменения) при регистрации фирм.

Нове в судовій практиці з податкових спорів.

Как получить штраф от налоговой?

Правовое регулирование взыскания долгов.

Повернення (віндикація) свого майна.

Новый Классификатор видов деятельности. Новые КВЕД 2012

Налоговые споры. Часть 2. Возможность подачи возражений на акт проверки

Налоговые споры. Часть 1. Налоговый кредит.

ОСББ. Порядок створення реєстрації ОСББ

Как вернуть долг?

Черговість погашення зобов'язань.

Партнеры

 ЧАСТНЫЙ НОТАРИУС Киевского нотариального округа Зубко Вероника Владимировна Global Credit Solutions
Автотехком